Aby mieć piękny uśmiech

Aby mieć piękny uśmiech

Współczesna stomatologia to szansa na perfekcyjny uśmiech nawet wówczas, gdy natura nie była dla nas zbyt łaskawa. Obecne możliwości są naprawdę ogromne, a doświadczony stomatolog Katowice poradzi sobie nawet z całkowitym brakiem uzębienia. Na co można się zdecydować, aby cieszyć się perfekcyjnym uśmiechem?

Implanty, kiedy brakuje zębów

Utrata zębów prędzej czy później przytrafi się każdemu z nas. Jeszcze kilkanaście lat temu jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji były mało wygodne protezy. Dzisiaj postawić można na implanty Katowice, które do złudzenia przypominają naturalne zęby. Co ważne, implanty Katowice pod względem funkcjonalnym nie ustępują zębom. Są zdecydowanie wygodniejsze niż proteza. Nie trzeba ich wyjmować. Osadzone są na stałe w kości, jednocześnie chroniąc ją przed zanikiem. Kolor implantów dobierany jest zawsze tak, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

Licówki, kiedy zęby wyglądają źle

Utrata zębów to nie jedyny problem, z jakim można się borykać. Często zęby wprawdzie są, ale ich kondycja pozostawia wiele do życzenia. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem są licówki Katowice. Co to takiego? Licówki Katowice można określić jako nakładki na zęby.

Z ich pomocą stomatolog Katowice zakryje to, czego nie chcemy pokazywać innym. Licówki Katowice świetnie nadają się do ukrywania przerwy między zębami czy brzydkiego kształtu zębów.

Stomatolog Katowice to specjalista, którego nie należy się bać. Pomoże w bardzo wielu przypadkach, sprawiają, że uśmiech będzie po prostu olśniewał innych.