Balustrady i ścianki szklane Poznań

Balustrada Szklana

W firmie Baumax znajdziesz kompleksową ofertę na balustrady i ścianki szklane działowe oraz inne konstrukcje ze szkła. Poznań to miejsce siedziby, dlatego dla klientów z centrum Wielkopolski przygotowano specjalną ofertę wyceny gratis.

Świadczone usługi obejmują pomiar, wykonanie oraz montaż na indywidualne zamówienie i nie tylko. Konstrukcje cechuje solidna realizacja i wysokie walory estetyczne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Głównym obszarem działalności firmy Baumax są balustrady i ściany szklane:

Balustrady szklane Poznań – barierki ze szkła to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie bezpieczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania; balustrady sprawdzą się w wielu rodzajach pomieszczeń i z pewnością przyczynią się do podniesienia ich prestiżu; w ofercie znajdują się balustrady szklane samonośne, zewnętrzne, balkonowe i barierki.

Ścianki szklane – dodają wnętrzom niepowtarzalnego i nowoczesnego wyglądu; zastosowanie odpowiedniej grubości szklanej tafli daje gwarancję, że konstrukcja będzie trwała, bezpieczna i przetrwa wiele lat; realizacje wykonywane są na zamówienie; ścianki znajdujące się w ofercie dzielą się na: składane, stałe, dźwiękoszczelne składane i stałe, przesuwne, działowe oraz zabudowy szklane.

Inne Konstrukcje szklane

Oczywiście to nie wszystkie konstrukcje szklane, jakie są oferowane klientom. Osoby doceniające walory wykończenia wnętrz za pomocą szkła w ofercie znajdą również:

  • drzwi szklane
  • kabiny prysznicowe
  • podłogi szklane
  • schody szklane
  • witryny szklane
  • ścianki dźwiękoszczelne
  • ścianki szklane składane i mobilne

Jak widać wykonawca konstrukcji szklanych Baumax oferuje szeroki wachlarz propozycji. Osoby zainteresowane szczegółami oferty powinny kontaktować się za pośrednictwem telefonu, formularza kontaktowego znajdującego się na stronie lub poprzez maila.

Atrakcyjną propozycją dla klientów zamieszkujących na terenie Poznania jest możliwość darmowego pomiaru. Zachęcamy do sprawdzenia propozycji na wykonanie balustrad i ścianek szklanych oraz innych konstrukcji.