Jasny i funkcjonalny przedpokój

Jasny i funkcjonalny przedpokój

Przedpokój to wizytówka mieszkania. Nie tylko musi się on dobrze prezentować, ale i odznaczać funkcjonalnością. Meble drewniane, dobrane o odpowiednich rozmiarach i zastosowaniu, to fundament dobrze zagospodarowanej przestrzeni. To od nich zależy, czy garderoba wierzchnia, buty, dodatki i inne drobne przedmioty znajdą swoje miejsce, czy też nie. Przekonaj się, czego nie może zabraknąć w przedpokoju i jakich drewnianych mebli nie można pominąć w planowaniu tej ważnej przestrzeni. 

Odpowiednio dobrane szafy z lustrem 

Meble z litego drewna idealnie nadają się do każdego przedpokoju. Nie tylko są one odporne na silne uderzenia i częste obicia (nie da się ich uniknąć w pomieszczeniach tego typu), ale i dobrze się prezentują. Odpowiednio wybrane sprawdzą się zarazem w stylu klasycznym, rustykalnym, jak i nowoczesnym.

W przedpokoju mogą one pojawić się w postaci niezawodnej szafy, która jest prawdziwym must have. To w niej wiesza się kurtki, chowa często sprzęt sportowy oraz przechowuje garderobę przeznaczoną na konkretne pory roku. Jeżeli przy drzwiach wejściowych jest mało miejsca to warto, aby na jej drzwiach znajdowało się lustro. Nie tylko jest ono praktyczne, ale i optycznie powiększa przestrzeń. Meble drewniane w takiej odsłonie to zawsze strzał w dziesiątkę. 

Elegancka szafka na buty

Kto z nas nie zna problemu, jakim są liczne pary butów, porozrzucane po korytarzu? Meble drewniane, a zwłaszcza należąca do tej kategorii szafka na obuwie, pozwoli zachować ład i porządek. Nie tylko świetnie sprawdza się w roli przechowywania poszczególnych elementów garderoby, ale pełni też w dużej mierze funkcję dekoracyjną. Dużo osób stawia na niej również miseczkę, w której zawsze trzyma drobne, kluczyki, czy też przedmioty, które zawsze zabiera przed wyjściem z mieszkania.