Pled wełniany boho: nawet zmarzluchom będzie ciepło

wełniany pled

Styl boho w aranżacji wnętrz jest modny już od kilku dekad. Styl inspiruje więc projektantów do tworzenia dekoracyjnych, a jednocześnie praktycznych dodatków do naszych mieszkań. Poszukując  takich właśnie dodatków, aby odmienić swój salon albo sypialnię zanim na dworze zrobi się szaro i ponuro warto zwrócić uwagę na pled wełniany BOHO. Wystarczy kupić tylko jeden pled wełniany BOHO, aby nasz salon lub sypialnia zyskały innego, bardziej atrakcyjnego i przytulnego charakteru. Nie zapominajmy też, że pled wełniany BOHO może służyć jako okrycie w sezonie jesienno-zimowym.

Dlaczego warto kupić pled boho?

Przede wszystkim dlatego, że pled boho został wykonany z włókien wełnianych z dodatkiem bawełnianych lub sztucznych. Pled boho z dodatkiem sztucznych włókien jest bardzo miły w dotyku. Pled boho z dodatkiem sztucznych włókien dłużej też zachowa idealny wygląd: nie będzie się szybko mechacił. Jakie jeszcze zalety mają naturalne pledy w stylu BOHO można przeczytać w artykule „Ociepl mieszkanie tkaninami”.

Pled wełniany BOHO: nie tylko praktyczny

Naturalne pledy w stylu BOHO wykonane z włókien wełnianych i bawełnianych przypominają fakturą ręczną dzianinę. Z uwagi na rodzaj użytych tkanin są bardzo ciepłe, a przypominające splot na drutach faktura pledu sprawia, że sprawdzi się on również w roli dekoracji salonu albo sypialni. Pledy dostępne są w różnych rozmiarach, łatwo można znaleźć także taki, który będzie pasował do dziecięcego łóżeczka. 

Pledy boho sprawdzą się w każdym wnętrzu.