Szkolenia BHP dla firm i klientów indywidualnych

Wózek widłowy

Kurs organizowany między innymi w Poznaniu oferowany jest klientom indywidualnym oraz firmom i innym instytucjom. Szkolenie BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych można również przeprowadzić w siedzibie firmy.

Kurs na wózki widłowe w Poznaniu

Kurs na wózek widłowy Poznań składa się z części teoretycznej i praktycznej. Uprawnienia i kwalifikacje zdobyte w czasie szkolenia pozwalają na poruszanie się wszystkimi typami wózków widłowych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

Nauka jazdy wózkiem widłowym

Kursy na wózki widłowe w Poznaniu to świetna okazja do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i tym samym zwiększenia szans na rynku pracy. W zakres szkolenia wchodzi między innymi praktyczna nauka jazdy. Jego uczestnicy poznają zasady bezpiecznego poruszania się wózkami widłowymi. Zapoznają się także z informacjami odnośnie ich budowy oraz konstrukcji. Kurs na operatora wózka widłowego w Poznaniu może zostać przeprowadzony w siedzibie firmy, tak aby Państwa pracownicy nie musieli dojeżdżać do ośrodka szkoleniowego.