Zabiegi wspomagające odchudzanie

Zabiegi wspomagające odchudzanie

Oferta nowoczesnych gabinetów kosmetycznych obejmuje coraz więcej zabiegów. Modelowanie sylwetki należy do tych, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Na modelowanie sylwetki w gabinecie kosmetycznym chętnie decydują się osoby, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą poddać się chirurgicznym metodom pozbywania się tkanki tłuszczowej. Modelowanie sylwetki bez skalpela to kilka różnych rodzajów specjalistycznych zabiegów. Zobaczmy, jakie one są.

Nie tylko masaże

Zabiegi wyszczuplające to między innymi terapia dwutlenkiem węgla. Karboksyterapia to zabiegi wyszczuplające, które polegają na wstrzyknięciu w głąb skóry dwutlenku węgla. Seria kilku takich zabiegów (minimum 3) bardzo mocno dotlenia skórę, a przede wszystkim rozbija tkankę tłuszczową. Bardzo popularne są także masaże odchudzające. Masaże odchudzające mogą być manualne; wtedy w ofercie gabinetów kosmetycznych często występują pod nazwą drenaż limfatyczny. Masaże odchudzające manualne wykonywane są przy użyciu kosmetyków, które mają właściwości drenujące.

Efekty zabiegów wyszczuplających

Zabiegi wyszczuplające nie zajmują zbyt wiele czasu. Wszystkie zabiegi odchudzające wykonywane w gabinecie kosmetyczny są bezbolesne; do tego niektóre zabiegi wyszczuplające są bardzo przyjemne. W renomowanych salonach kosmetycznych wykonywane są zabiegi wyszczuplające, które pomagają w pozbyciu się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

O specjalnych zabiegach wyszczuplających możecie przeczytać także w naszym innym artykule.