Do czego pasują pierścionki z kamieniami kolorowymi?

Do czego pasują pierścionki z kamieniami kolorowymi?

Chociaż moda na minimalizm ciągle obowiązuje, to jednak bogata i bardzo widoczna biżuteria ma swoje niewątpliwe zalety. Szczególną popularnością cieszą się duże pierścionki z kolorowymi kamieniami, które nie tylko pięknie zdobią kobiece dłonie, ale także ożywiają niemal każdą stylizację.

Dodatkowo pierścionki z kamieniami szlachetnymi są bardzo uniwersalne – pasują do wielu strojów, bez względu na porę dnia czy porę roku. Do czego pasują? Propozycji ich noszenia jest co najmniej kilka.

Kup pierścionek z kolorowymi kamieniami

Pierścionki z kolorowymi kamieniami doskonale uzupełniają luźne stylizacje, które nosi się zarówno w upały, jak i nieco chłodniejsze dni. Wzorzyste sukienki, długie spódnice, luźne spodnie w różnorodne printy, bluzki i koszulki w jaskrawych barwach czy spodnie o typie alladynek – te wszystkie stroje świetnie sprawdzą się podczas ciepłych dni.

A taki luźny i niezobowiązujący strój dobrze podkreślić odpowiednio dobraną biżuterią. Złote pierścionki z kamieniami nie tylko uzupełniają takie stylizacje, ale także nadają jej jeszcze bardziej luźnego i niewymuszonego stylu.

Strój biznesowy z nutką ekstrawagancji

Pierścionki z kolorowymi kamieniami pasują nie tylko do niezobowiązujących stylizacji. Taka biżuteria może też uzupełnić strój biznesowy – na przykład eleganckie garsonki lub koszule w stonowanych barwach. W takim przypadku złote pierścionki z kolorowymi kamieniami będą elementem, który przełamie swego rodzaju monotonię i nada kreacji niebanalny i indywidualny styl.

Jednak wybierając takie pierścionki do stroju biznesowego warto zachować pewien umiar. Taka biżuteria nie powinna być zbyt krzykliwa. Do czego jeszcze można nosić takie pierścionki?

Taka biżuteria doskonale uzupełni wieczorny look (na przykład małą czarną) czy strój codzienny (na przykład na zakupy lub spotkanie z przyjaciółmi). W każdym z tych przypadków będzie ciekawym uzupełnieniem indywidualnej stylizacji.