Wysokiej jakości jednorazowe rękawiczki

Wysokiej jakości jednorazowe rękawiczki

Rękawiczki jednorazowe wykorzystywane są na co dzień przez bardzo wiele osób. W sprzedaży znajdują się więc rękawiczki przeznaczone do stosowania w bardzo różnych branżach. Rękawiczki są wykorzystywane nie tylko w szpitalach, przychodniach i laboratoriach. Rękawiczki foliowe są niezbędnym elementem wyposażenia osób, które w pracy mają kontakt z żywnością.

Jakie są dostępne na rynku rękawice foliowe?

Rękawiczki foliowe znaleźć można w zakładach przetwórstwa żywności, barach i restauracjach. Rękawiczki dostępne są też na każdy samoobsługowym stoisku z pieczywem, warzywami i owocami. Branża gastronomiczna, spożywcza oraz sklepy to nie jedyne miejsca, w których jednorazowe rękawiczki są używane.

Jednorazowe rękawice chronią dłonie przed zabrudzeniem. Mogą więc być używane także w domu do sprzątania albo na stacjach benzynowych podczas tankowania aut.

Jakie można kupić rękawiczki?

Rękawiczki jednorazowe foliowe są jednym z rodzajów jednorazowych rękawiczek. W sprzedaży dostępne są nie tylko rękawice jednorazowe foliowe, ale także nitrylowe. Rękawiczki produkowane są z folii HDPE. Te, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością posiadają atest, który został wydany przez Państwowy Zakład Higieny.

Wykorzystywane w handlu, gastronomii czy przemyśle spożywczym rękawiczki foliowe jednorazowe sprzedawane są po sto sztuk. Ich sprzedaż prowadzą między innymi sklepy internetowy z artykułami do pakowania różnego rodzaju produktów.